SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW 1863 ROKU



Grono pedagogiczne w Szkole Podstawowej


Dyrektor Zespołu


Liliana de Vacqueret


Wicedyrektor, pedagog terapeuta


Maria Słomka




Edukacja wczesnoszkolna


Agnieszka Lasocka

Anna Połeć

Renata Rykowska

Monika Strakowska

Wioletta Dziedzic

Bogusława Ciupa

Joanna Kieszek


Język polski


Liliana de Vacqueret

Iwona Jezdychowicz

Agnieszka Krogulec

Ewa Karaszewska

Edyta Sawicka-Miodek


Matematyka


Hanna Łukasik

Monika Spychalska


Przyroda


Dorota Dziedziela


Historia i społeczeństwo


Marcin Pietrzak


Religia


Katarzyna Stańczuk

ks. Robert Karolak


Język angielski


Joanna Jaroszkiewicz

Marta Ochmańska


Informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne


Janusz Pałka


Plastyka


Agnieszka Zabłocka-Osial


Muzyka


Piotr Tomala


Wychowanie fizyczne


Alina Peryt

Krzysztof Romanowski


Pedagog szkolny


Violetta Zysik

GODZINY PRACY I ZADANIA PEDAGOGA SZKOLNEGO


Psycholog


Joanna Choszczyk

GODZINY PRACY I ZADANIA PSYCHOLOGA SZKOLNEGO


Logopeda


Michalina Mikołajczak-Król

GODZINY PRACY I ZADANIA LOGOPEDY SZKOLNEGO


Bibliotekarz


Edyta Sawicka-Miodek


Etyka


Maria Słomka


Nauczyciel świetlicy


Małgorzata Cwynar

Renata Bujak

Monika Zapadka

Iwona Jezdychowicz

Agnieszka Zabłocka-Osial





PRZEDSTAWICIELE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROK SZKOLNY 2016/2017


22 września 2016 r. odbyły się wybory do Rady Szkolnego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863 Roku.

Przewodniczący Hanna Wereska uczennica klasy 6b

Zastępca I Miłosz Bieniek uczeń klasy 4a

Zastępca II Danuta Nietubyć uczennica klasy 5b

Sekretarz:- Filip Bartczak uczeń klasy 5a

Rzecznik Praw Uczniów:- Oliwia Kazimierczak uczennica klasy 6a

Członkowie:- Baranowska Klara, Jabłońska Julia, Kląskała Stanisław, Sokołowski Maciej, Nowak Julia, Piotrowski Dawid, Pływacz Ignacy,Kowalska Zofia

Opiekun Samorządu – Pani Katarzyna Stańczuk





RADA RODZICÓW ROK SZKOLNY 2016/2017


Przewodniczący Rady Rodziców p. Tomasz Denis

Zastępca Przewodniczącego p. Agnieszka Kajak

Sekretarz p. Tamara Brzostowska – Tereszkiewicz

Skarbnik p. Rafał Sosnowski



Klasa I –– p. Piotr Bartosik

Klasa IIa – p. Marta Dyczka

Klasa II b –p. Monika Denis

Klasa II c – p. Katarzyna Radziwon

Klasa III a –p. Tamara Brzostowska-Tereszkiewicz

Klasa III b -p. Anna Pytlakowska

Klasa III c - p. Monika Nowacka-Połowniak

Klasa IVa –– p. Rafał Sosnowski

Klasa IVb – p. Martyna Witkowska

Klasa Va –p. Agnieszka Kajak

Klasa Vb –p. Tomasz Denis

Klasa VIa –p. Jacek Baranowski

Klasa VIb – p. Monika Straczuk




RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ- INFORMACJE