SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW 1863 ROKU W ZABOROWIE


SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW 1863 ROKU



Rada Pedagogiczna w Szkole Podstawowej


Dyrektor


p. Liliana de Vacqueret


Wicedyrektor, pedagog terapeuta


p. Maria Słomka




Edukacja wczesnoszkolna


p. Agnieszka Lasocka

p. Anna Połeć

p. Renata Rykowska

p. Monika Strakowska

p. Wioletta Dziedzic

p. Bogusława Ciupa


Język polski


p. Liliana de Vacqueret

p. Iwona Jezdychowicz

p. Agnieszka Krogulec

p. Ewa Karaszewska

p. Edyta Sawicka-Miodek


Matematyka


p. Hanna Łukasik

p. Monika Spychalska


Fizyka, Chemia


p. Anna Omasta


Przyroda


p. Urszula Cyga

p. Dorota Dziedziela


Historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie


p. Marcin Pietrzak


Religia


p. Katarzyna Stańczuk

ks. Sławomir Cieślak


Język angielski


p. Joanna Michalska

p. Marta Ochmańska

p. Angelika Łakomska


Język niemiecki


p. Joanna Felczak


Informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne edukacja dla bezpieczeństwa


p.Janusz Pałka


Plastyka, zajęcia artystyczne


p. Agnieszka Zabłocka-Osial


Muzyka


p. Michał Kwiatek


Wychowanie fizyczne


p. Alina Peryt

p. Krzysztof Romanowski


Pedagog szkolny, doradca zawodowy, nauczyciel Wdż


p. Violetta Zysik

GODZINY PRACY I ZADANIA PEDAGOGA SZKOLNEGO


Psycholog


p. Joanna Choszczyk

GODZINY PRACY I ZADANIA PSYCHOLOGA SZKOLNEGO


Logopeda


p. Michalina Mikołajczak-Król

GODZINY PRACY I ZADANIA LOGOPEDY SZKOLNEGO


Pedagog terapeuta

p. Maria Słomka

p. Bogusława Ciupa

p. Agnieszka Lasocka


Bibliotekarz


p. Edyta Sawicka-Miodek

p. Urszula Cyga


Etyka


p. Maria Słomka

p. Agnieszka Krogulec


Nauczyciel świetlicy


p. Renata Bujak

p. Iwona Jezdychowicz

p. Agnieszka Zabłocka-Osial

p. Anna Połeć

p. Dorota Dziedziela

p. Agnieszka Lasocka

p. Joanna Felczak

p. Nina Sałata





PRZEDSTAWICIELE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROK SZKOLNY 2017/2018


Rada Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie

Przewodniczący - Hanna Wereska -  kl.VII b

I Zastępca - Dawid Piotrowski - kl. VI a

II Zastępca - Krzysztof Połowniak - kl. IV c

Sekretarz - Adam Roszkowski - kl. VII a

Rzecznik Praw Uczniów - Zofia Kowalska - kl. VI b

Członkowie - Maciej Sokołowski, Jan Bargieł, Bartłomiej Milej, Zofia Budzinska, Maria Kowalska, Dawid Jaskulski, Dawid Pietraszewski, Zuzanna Jankowska, Filip Robaczyński, Maciej Sobiecki, Zuzanna Majcher i Filip Kępka

 

Rada Samorządu Uczniowskiego Oddziałów Gimnazjalnych

Przewodniczący - Bartłomiej  Lesiak – klasa III

I Zastępca - Katarzyna Pasierbik – klasa II

II Zastępca - Paweł Pulczyn – klasa III

Sekretarz - Jakub Waligórski – klasa III

Rzecznik Praw Uczniów - Maria Popek – klasa II

Członkowie - Weronika Kowalska 

Opiekun Samorządu – Pani Katarzyna Stańczuk





RADA RODZICÓW ROK SZKOLNY 2017/2018


Przewodniczący Rady Rodziców p. Tomasz Denis

Zastępca Przewodniczącego p. Rafał Sosnowski

Sekretarz p. Joanna Makowska

Skarbnik p. Beata Sosnowska



Członkowie:

p. Magdalena Manowska

p. Małgorzata Stanuch

p. Krzysztof Kacprzak

p. Anna Stankiewicz

p. Radosław Przysowa

p. Monika Denis

p. Beata Sobiecka

p. Nina Grzymała

p. Renata Banaszek

p. Martyna Witkowska

p. Agnieszka Kajak

p. Krzysztof Skorupski

p. Aneta Leżyńska

p. Przemysław Nietubyć




RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ- INFORMACJE