Drodzy Czytelnicy!

Niniejsza strona poświęcona będzie funkcjonowaniu biblioteki szkolnej. Znajdziecie tu informacje dotyczące spotkań i uroczystości odbywających się w jej murach, zapoznacie się z nowościami wydawniczymi, jakie co kilka tygodni pojawiają się na półkach, obejrzycie fotografie uwieczniające Wasze spotkania z książką. Biblioteka to miejscu, gdzie króluje cisza, atmosfera sprzyja zgłębianiu tajników świata nauki, a przyjazny nauczyciel bibliotekarz służy radą i pomocą w wyszukiwaniu potrzebnych lektur. Przytoczona wyżej teoria w naszej szkole świetnie sprawdza się także w praktyce. Może jedynie z zachowaniem ciszy mamy niejaki problem, ale któż potrafi poskromić młode, spragnione wiedzy umysły, szturmujące drzwi biblioteki…? Serdecznie zapraszamy do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej.

REGULAMIN BIBLIOTEKI SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. POWSTAŃCÓW 1863 ROKU W ZABOROWIE