Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie

AKTUALNOŚCI

Zebrania z Rodzicami - 18 października 2018 r. Temat główny – wyniki w nauce i zachowaniu.

16.30 - oddział przedszkolny

17.00 - klasy I a, I c, II, IV, V, VI

17.30 - klasy I b, VII, VIII, III gimnazjum

Zebrania w klasie III i IV c szkoły podstawowej odbędą się w późniejszych terminach.

Materiały dla Rodziców - Moje dziecko w sieci

Chroń dziecko w sieci przed szkodliwymi treściami

Nadmierne korzystanie z komputera przez dzieci i młodzież

Pomyśl, zanim wrzucisz

Twoje dziecko bezpieczne w sieci

Osiągnięcia dziecka kończących oddział przedszkolny w roku szkolnym 2018/2019

Informacja Rady Rodziców na temat ofert ubezpieczenia Dzieci w r. szk. 2018/2019

Informacja ogólna

Szczegóły oferty nr 1

Szczegóły oferty nr 2

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Z tej okazji w oddziale przedszkolnym zorganizowane zostały gry i zabawy dla dzieci. Symbolem tego dnia stały się kolorowe baloniki - wszystkie przedszkolaki można więc było spotkać z balonikiem w rączce. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku z przepysznym tortem. Było wesoło i kolorowo. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach - tak ważnych w życiu każdego człowieka - a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się .

13 września 2018 r. (czwartek) o godz. 17.30 zapraszamy Rodziców na spotkania z Wychowawcami. Temat główny – sprawy organizacyjne.

.

Organizacja pracy szkoły 3 września 2018 r. – w dniu rozpoczęcia zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Dowóz autokarem szkolnym – godziny bez zmian.

8.00 – Msza Święta w miejscowym kościele

9.00 – spotkanie ogólne w sali sportowej.

9.40 – spotkania z wychowawcami.

Dodatkowe odwozy autokarem szkolnym – 11.15 – na Wąsy, 11.45 – na Wólkę.

Pozostałe odwozy – godziny bez zmian.

Opieka w szkolnej świetlicy – do 17.30.